Moje konto
EUR
Wybierz walutę
EKOMA Andrzej Pawłowski
Strona główna - Pojazdy szynowe

Pojazdy szynowe

Elementy zawieszenia do pojazdów szynowych to najbardziej indywidualna część naszej oferty.

Wynika to z faktu, że pojazdy szynowe są w dużej mierze projektowane pod konkretne wymagania zamawiającego je podmiotu, a eksploatacyjne części zamienne nie są oferowane w oparciu o tradycyjne kanały sprzedaży.

Stale współpracujemy z kilkoma wiodącymi producentami elementów zawieszeń do pojazdów szynowych.

W naszej ofercie znajdują się elementy metalowo-gumowe oraz amortyzatory hydrauliczne do większości pojazdów szynowych eksploatowanych na terenie Polski.

W zależności od wymagań Klienta oferujemy oryginalne, bądź wysokojakościowe zamienne elementy zawieszenia zarówno pierwszego, jak i drugiego stopnia.

Dodatkowo oferujemy możliwość uruchomienia produkcji pod indywidualne zamówienie takich elementów jak amortyzatory hydrauliczne pionowe, poziome i dachowe, sprężyny stożkowe, daszkowe i pneumatyczne oraz wszelkiego rodzaju metalowo-gumowe elementy resorujące (wkładki kół, silentblocki, tuleje, odbijaki czy osłony).

Do wszystkich oferowanych części możemy, na zamówienie Klienta, zlecić wykonanie testów oraz badań przez certyfikowane jednostki.

Publikowana oferta elementów zawieszenia do pojazdów szynowych jest jedynie informacyjna, w przypadku konkretnego zapytania zapraszamy do kontaktu – zapewniamy pełne wsparcie techniczne i handlowe.