Moje konto
EUR
Wybierz walutę
EKOMA Andrzej Pawłowski

O Nas

EKOMA Andrzej Pawłowski to biuro techniczno-handlowe specjalizujące się w technologiach tłumienia drgań.

Naszą główną specjalnością są zawieszenia pneumatyczne oraz inne części metalowo-gumowe do zastosowań przemysłowych oraz do pojazdów szynowych i użytkowych.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów przemysłowych Firestone Industrial Products na polskim rynku oraz dystrybutorem części Firestone do pojazdów użytkowych.

Ponadto, współpracujemy ze ścisłą czołówką producentów wyrobów do pojazdów szynowych, co pozwala nam zaoferować niemal kompletne systemy zawieszeń (elementy metalowo gumowe zawieszenia I-stopnia, poduszki pneumatyczne zawieszenia II-stopnia oraz amortyzatory hydrauliczne).

Dostarczane przez nas części pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, co gwarantuje ich najwyższą jakość.

Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się firmą. Staramy się nieustannie poszerzać swoją ofertę o kolejne, sprawdzone rozwiązania pochodzące wyłącznie od najlepszych dostawców.

Naszym głównym zadaniem jest dostarczenie Klientowi najlepszego produktu na jak najlepszych warunkach – z tego powodu posiadamy własny magazyn części, który jest nieustannie powiększany w oparciu o zapotrzebowanie stałych Klientów, którzy mogą liczyć na niemal natychmiastową dostępność zamawianych części.

Jesteśmy przekonani, że pełna koncentracja na potrzebach i satysfakcji Klienta połączona ze stałym rozwojem i innowacyjnością rozwiązań umożliwi nam osiągnięcie zamierzonych korzyści i celów.

Zapraszamy do współpracy!