Kategoria: Motoryzacja

Grupa: Poduszki pneumatyczne Airide™Pomimo tego, że poduszki pneumatyczne wykonywane są w dwóch typach: zwijalnym i odwracalnym, tylko te produkowane przez firmę Firestone Industrial Products Company posiadają znak towarowy Airide™.


Poduszki Airide™ zostały wprowadzone i udoskonalone przez firmę Firestone i tylko firma Firestone oferuje pełen wachlarz produktów Airide™ do praktycznie każdego układu zawieszenia pneumatycznego w pojazdach. Aktualnie, poduszki Airide™ stosowane są przez praktycznie wszystkich producentów oferujących pojazdy z zawieszeniem pneumatycznym.Chociaż poduszka może wyglądać na prostą w budowie, tak naprawdę jest wysoce skomplikowanym i złożonym produktem. Nawet nieznaczne zmiany - w projekcie, metodach wykonania i zastosowanych materiałach - mogą mieć szeroki i istotny wpływ na jej osiągi.


Wybór poduszek pneumatycznych Airide™ firmy Firestone jest bardzo rozsądną decyzją. Ten znak towarowy, znajdujący się na produkcie, gwarantuje możliwość skorzystania z najnowszych rozwiązań i innowacji technicznych. Jest on gwarancją produktu nie tylko zaprojektowanego i udoskonalonego w taki sposób, aby mógł bezproblemowo działać, ale który posiada długą historię wysokich osiągnięć w codziennym użytkowaniuOtwórz katalog

Otwórz katalog nowości na rok 2009

Otwórz katalog poduszek kabinowychwstecz


Źródło: Firestone Industrial Products - http://www.fsip.com .© EKOMA Andrzej Pawłowski
Gdynia 2017