EKOMA jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Firestone Industrial Products na rynek polski. Naszą główną specjalnością są zawieszenia pneumatyczne oraz inne części do pojazdów użytkowych. Dostarczane przez nas części zamienne pochodzą od renomowanego producenta, co gwarantuje ich najwyższą jakość. Firma zajmuje się również zastosowaniami przemysłowymi dostarczając wysokiej klasy resory pneumatyczne, siłowniki i zespoły siłowników, czy izolatory.


Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się organizacją. Staramy się nieustannie poszerzać swoją ofertę o kolejne, sprawdzone rozwiązania pochodzące wyłącznie od renomowanych dostawców. Naszym głównym zadaniem jest dostarczenie Klientowi najlepszego produktu na jak najlepszych warunkach - dążymy do jego całkowitej satysfakcji ze współpracy.


Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala zawsze zrozumieć oczekiwania Klienta, nie wymagając od niego specjalistycznej i technicznej wiedzy z zakresu oferowanych rozwiązań. Ścisły kontakt zgranego Zespołu Handlowego z Klientem, przy indywidualnym podejściu, pozwala na dokładne monitorowanie Jego potrzeb oraz umożliwia jak najszybszą reakcję.


Uważamy, że zadowolony pracownik to usatysfakcjonowany Klient, dlatego dążymy do integracji Zespołu Handlowego poprzez wspólne wyjazdy na targi i wydarzenia branżowe i ciągłe inwestowanie w podnoszenie kwalifikacji. Efektem jest poprawa funkcjonowania kanałów komunikacyjnych przedsiębiorstwa, a co za tym idzie, zwiększenie całkowitej wydajności.


Jesteśmy przekonani, że pełna koncentracja na potrzebach i satysfakcji Klienta połączona ze stałym rozwojem i innowacyjnością rozwiązań umożliwi Firmie osiągnięcie zamierzonych korzyści i celów. Zapraszamy do współpracy!
© EKOMA Andrzej Pawłowski
Gdynia 2017